RASPORED EMITOVANJA OBRAZOVNIH SADRŽAJA ZA VREME VANREDNOG STANJA

MPN

Vršnjački tim (I-IV)

,,MALI POBEDNIK''- 6. FESTIVAL POEZIJE BEOGRADSKIH OSNOVACA

Објављено петак, 30 март 2018 Аутор Jasmina Vulović

mali pobednik 1KULT ART - RAKOVICA; 29.03. 2018.
Učenica II/3, Sofija Damjanović je autorskom pesmom: ,,Neću više da čekam'', u kategoriji mladih pesnika, ušla u finale takmičenja. Finalno takmičenje je održano u Opštini Rakovica, pod pokroviteljstvom i u organizaciji Kult Art-a, gde su se predstavili svojim pesmama i takmičili svi finalisti beogradskih osnovnih škola. Naša učenica je, uz podršku mame, bake i svojih drugara iz odeljenja Nikole i Milice, osvojila prestižno 1. mesto ovog festivala, dobila medalju i diplomu, ali i nagradno putovanje - učešće na Festivalu u Banja Luci, krajem aprila meseca.

Sofijina pesma, kao i učenice naše škole, Jane Bošković IV/3, nalaze se u štampanoj formi, u Zborniku festivala koje su dobili učesnici i škole pobednika! Sve čestitke našim budućim velikim pesnikinjama!

mali pobednik 2mali pobednik 3  

 

Izgled škole

Škola
glavni ulaz
Škola
južna strana
Škola
sporedni ulaz
Škola
tartan staza za trčanje