RASPORED EMITOVANJA OBRAZOVNIH SADRŽAJA ZA VREME VANREDNOG STANJA

MPN

Vršnjački tim (I-IV)

Promocija veština i stvaralaštva

Објављено четвртак, 14 април 2016 Аутор PD-SU

deca sviraju 1Dragi naši učenici, roditelji i nastavnici,
S ponosom najavljujemo da će  22.04.2016. godine u 14 časova u našoj školi biti održana  „Promocija stvaralaštva učenika“, akcija Učeničkog parlamenta organizovana u saradnji sa pedagoško-psihološkom službom i zaduženim nastavnicima.
Više od pedesetoro vaše i naše talentovane dece prikazaće svoje veštine u muzičkom stvaralaštvu, baletu, plesu, glumi, slikanju... Mladi umetnici sa nestrpljenjem očekuju ovaj dan. Cilj ove akcije je promovisanje pozitivnih vrednosti, kao i lična afirmacija učenika. Pozivamo vas da u što većem broju dođete da podržite prave vrednosti društva. Svojim prisustvom i aplauzom uveličajte ovaj dan.

talenti1

Izgled škole

Škola
glavni ulaz
Škola
južna strana
Škola
sporedni ulaz
Škola
tartan staza za trčanje